logo

Podkład Chanel Perfection Lumiere

Właśnie skończył mi się podkład Clarinsa i poszukiwałam czegoś, co będzie miało równie dobre krycie i będzie też długo utrzymywać się na skórze. Ponieważ mam same dobre doświadczenia z podkładami Chanel, wybrałam się na ich stoisko i oto co znalazłam:

chanel7515

W sieci nie znalazłam dużej ilości recenzji tego podkładu, nie mogłam więc sobie poczytać wcześniej opinii tylko kierowałam się tym co zdołałam przetestować w sklepie.

Muszę przyznać, że bardzo mi odpowiada ten podkład. Poszukiwałam produktu długotrwałego, który będzie się nadawał na długie godziny do pracy i ten spełnia dokładnie moje oczekiwania.

Podkład jest zamknięty w eleganckiej, szklanej buteleczce, co wygląda pięknie na półce, ale niestety nie jest poręczne przy podróży. Zawsze można jednak poratować się specjalnymi pojemniczkami, do których się przelewa małe ilości kosmetyków. Opakowanie z pompką sprawia, że łatwo jest nabrać odpowiednią ilość produktu.

Tym, na co od razu zwróciłam uwagę przy pierwszej aplikacji tego podkładu, był zapach. Jest to ten sam, firmowy zapach Chanel, którym pachną ich kremy czy serum, ale nie spodziewałam się, że podkład może pachnieć tak mocno. Mi to wogóle nie przeszkadza, a wręcz lubię bardzo jak mi rano pachnie przy aplikacji, ale dla osób wyczulonych może być zbyt intensywny. Wciąż pamiętam jak w ciąży miałam wstręt do wszelkich zapachów i wtedy byłby u mnie skreślony. Najlepiej sprawdzić przed zakupem.

chanel7517

Podkład daje średnie do mocnego krycia zależnie od aplikacji. Rozprowadza się ciut ciężej niż lekkie podkłady o wodnistej konsystencji, ale to normalne przy formule long lasting. Najbardziej lubię nakładać go za pomocą Beauty Blendera lub pędzlem, jeśli chcę uzyskać lepsze krycie.

Perfection Lumiere ma SPF 10, czyli świetnie nadaje się do fotografii z fleszem. Podkłady nie powinny mieć więcej niż SPF 15 właśnie z tego powodu.

Jeśli masz bardzo suchą skórę to polecam przetestować przed zakupem, ze względu na to, że produkty long lasting czasem wysuszają skórę. Ja nie zauważyłam na sobie tego działania, ale nie mam obecnie tak bardzo wysuszonej skóry.

chanel7518

Perfection Lumiere daje bardzo ładne, satynowe wykończenie, nie jest matowy. Dla mnie jest to świetny podkład do pracy czy na różne okazje, kiedy chcę by makijaż trzymał się długo na twarzy bez większych poprawek. To może być też świetny produkt do skóry mieszanej czy z niedoskonałościami, które ładnie ukrywa.

Czy kupię ponownie? Nie wiem, jest tyle świetnych podkładów do wypróbowania, ale może kiedyś znów po niego sięgnę.

 Tagi:, , , , , ,

3 odpowiedzi na “Podkład Chanel Perfection Lumiere”

  1. Passion4luxus pisze:

    Ja kupie napewno,potrzebuje właśnie cos nowego

  2. […] usual for Chanel it has got a bit of fragrance, but not that much as Perfection Lumiere (review here). It’s in a perfect balance for […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YOU MAY LIKE