logo

Jo Malone – recenzja marki

Jo Malone to brytyjska marka ze swoją historią i tradycją. Pamiętam jak przyjechałam do Anglii kilka lat temu, koleżanka zabrała mnie do sklepu Jo Malone w Londynie i od razu się zakochałam w tej marce. Produkty są świetnej jakości, wyjątkowe i pięknie zapakowane. Obsługa klienta w sklepach Jo Malone czy na ich stoiskach jest znakomita. Klienci czują się bardzo dobrze i swobodnie, sprzedawcy są mili i uśmiechnięci i chętni doradzić, ale nie nagabują nadgorliwie do zakupu. Wody perfumowane Jo Malone są jedyne w swoim rodzaju i nie znajdziesz podobnych wśród innych marek. Można je mieszać i tworzyć własne zapachy. Fantastyczna sprawa.

jm4945

Zawsze idę do Jo Malone, jeśli nie wiem co kupić komuś na prezent. Świetnej jakości świeczki zapachowe, wody perfumowane, difuzery do domu, kremy do ciała i wiele więcej do wyboru na wyjątkowy prezent. Ostatnim razem przy okazji drobnych zakupów zaproponowano mi zabieg na ręce gratis. Wybrałam się z koleżanką i miałyśmy przyjemny, relaksujący dzień, rozpoczęty masażem rąk, obfitym nakremowaniem a na koniec nasze całe ręce zostały spryskane wybranym przez nas zapachem. Rewelacja!

jm4932

 

jm4938

Święta są już za nami, ale dla mnie rozpoczął się właśnie sezon urodzinowy. Świeczka czy piękny odświeżacz do domu to według mnie fajny pomysł na prezent. Jeśli poprosimy, to nam nasz prezent ślicznie zapakują i już prezent gotowy. Kto by nie chciał takiej niespodzianki? Ja na pewno. A jakie są Wasze pomysły na prezenty urodzinowe?

jm4733

 

jomalone

 Tagi:, , , , , , , , ,

Jedna odpowiedź do “Jo Malone – recenzja marki”

  1. passion4luxus pisze:

    masaż rewelacja, zapachy wspaniałe i luksusowe….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YOU MAY LIKE

Welcome to Bicester Village