logo

Baza pod podkład Laura Mercier – recenzja

Na początek muszę przyznać, że ten kosmetyk leżał sobie już od dłuższego czasu na półce z kosmetykami i sięgałam po niego głównie na większe okazje. Nie wiem w sumie dlaczego, bo go uwielbiam, ale z braku czasu z rana zwykle nie chce mi się nakładać jeszcze jedną warstwę na twarz, skoro już i tak mam kilka produktów do nałożenia. Mimo wszystko, za każdym razem jak używam bazy Laura Mercier to jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

laura9245

Jako kosmetyczny nałogowiec zwykle staram się dowiedzieć trochę na temat produktu zanim zainwestuję w niego moje pieniądze. Za każdym prawie razem jak oglądam czy czytam jakiś wywiad ze znaną makijażystką to ta baza jest wspomniana jako świetny produkt. Ja też jestem całkiem usatysfakcjonowana.

laura9242

Moim zdaniem baza nie jest czymś niezbędnym w codziennym makijażu. Jak mam mało czasu z rana to nakładam podkład zaraz po kremie nawilżającym i też nie jest źle. Sięgam jednak po bazę z kilku powodów. Czasem mam krem który uwielbiam, ale makijaż nie rozprowadza się po nim idealnie, czy wręcz się wałkuje to wtedy właśnie baza jest niezbędnikiem, który daje taką delikatną powłokę na której podkład się świetnie rozprowadza. Oczywiście jeśli mam jakąś imprezę i chcę żeby makijaż trzymał się długo w nieskazitelnym stanie to też baza jest konieczna. Kolejny powód może się wydać dziwny, ale mam czasem taki dzień, że po prostu tak dobrze nawilżę twarz różnymi produktami że nałożony na wierzch makijaż zaczyna, delikatnie mówiąc, spływać. Baza Laura Mercier jest oil-free, sprawia więc, że makijaż dobrze się trzyma na twarzy i nic się nie dzieje cały dzień.

laura9252

Baza ma konsystencję kremowo-żelową i jest oil-free. Rozprowadza się świetnie i wystarczy nałożyć bardzo cienką warstwę. Moim zdaniem to świetny produkt dla skóry mieszanej, ale wydaje mi się, że dla suchej też będzie dobry. Mnie nigdy nie wysusza.

Moim zdaniem baza nie jest koniecznością, ale zdecydowanie warto posiadać taki produkt w kosmetyczce bo jest bardzo przydatny. Ta baza zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Jedyny minus jaki zauważyłam to oznakowanie na opakowaniu, że należy ją wyrzucić po 6 miesiącach od pierwszego użycia. Dla mnie do trochę marnowanie produktu. Jeśli nie używasz bazy codziennie (jak ja) to wystarczy jej na dłużej niż 6 miesięcy. To taki mały minusik.

Podsumowując, to świetna baza dla skóry mieszanej do suchej. Nie jestem pewna jak by się spisała przy cerze tłustej, ale podejrzewam że też by było nieźle. Do cery bardzo suchej polecem wybrać coś jednak bardziej nawilżającego, chyba że przygotujesz skórę porządnie kosmetykami do pielęgnacji.Tagi:, , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YOU MAY LIKE

BB cream

Kate Moss in Vogue UK

Płaskie buty / Flat shoes